Karaman Belediyesi, TOKİ bölgesinde yeni açılan otobüs hattı yolunda asfalt çalışması yaparken, şehir genelinde faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Şehrin ihtiyaçları ve insan odaklı çalışmalar üreten karaman Belediyesi, 7. TOKİ'deki ulaşım sorununu gidermek için bölgede yeni otobüs hattı oluşturdu. 11 nolu hat olarak Yunus Emre Mahallesi ile 6. ve 7. TOKİ'ye hizmet vermeye başlayan yeni güzergah, belediye ekiplerince asfaltlandı. Bununla birlikte kentin farklı noktalarında da hizmetlerini sürdüren ekipler, Cumhuriyet Mahallesi ve Zembilli Mahallesi'nde sıcak asfalt, Tabduk Emre Mahallesi Prof. Dr. Halil Cin Caddesi üzerinde kavşak ve oradan Yavuz Sultan Selim Bulvarı'na çıkan yolda yürüyüş yolu, refüj ve asfalt çalışması gerçekleştiriyor.
SİYASET
Yayınlanma: 22 Şubat 2024 - 10:20
Güncelleme: 22 Şubat 2024 - 10:20
Karaman Belediyesi asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor
Karaman Belediyesi, TOKİ bölgesinde yeni açılan otobüs hattı yolunda asfalt çalışması yaparken, şehir genelinde faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.
SİYASET
22 Şubat 2024 - 10:20
Güncelleme: 22 Şubat 2024 - 10:20
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir