Karaman Ak Parti İl Başkanın Kurban Bayram Mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan kurban bayramı için bir mesaj yayınladı.

Reklam
Karaman Ak Parti İl Başkanın Kurban Bayram Mesajı
19 Temmuz 2021 - 13:12
AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Kurban Bayramı Mesajı;

“Dayanışmanın, yardımseverliğin, huzurun ve bereketin kutlu bir tezahürü olan Kurban Bayramı; Sevgiyi, akrabalık ve komşuluk bağlarını kenetleyen, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinin gülmesine vesile olan huzur ve hakkaniyet kapısıdır.

Bizler biliyoruz ki; İslamiyet her zaman mazlumu ve mağduru, yoksulu, yetimi ve öksüzü koruyup kollamayı öğütler. Komşusu aç yatarken, tok yatmayı asla kabul etmeyen bir Peygamberin ümmeti olarak, Dünyanın dört bir yanında zulme uğramış kardeşlerimize; mezhebine, meşrebine, etnik kimliğine bakmadan el uzatmaya devam edeceğiz.

Yüce Allah’tan, bu mübarek bayramın, ülkemiz, milletimiz, Türk-İslam alemi ve bütün insanlık için hayırlara vesile olması, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Karamanlı  hemşehrilerimizin , gurbetçi hemşerilerimizin, vatanımızın her köşesindeki şehit annelerimizin ve babalarımızın, ailelerinin ve Türk-İslam aleminin en güzel bayramlara hep birlikte sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla..  Kurban Bayramı’nı tüm içtenliğimle tebrik ediyor, nice bayramlara ulaşmayı  Cenab-ı Allah’tan diliyorum..” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum