İŞKUR'un Genel Müdürü, Karaman'ın İŞKUR Personelini Takdirname ile Ödüllendirdi

İŞKUR Genel Müdürü Karaman İŞKUR personelini takdirname ile ödüllendirdi.

İŞKUR'un Genel Müdürü, Karaman'ın İŞKUR Personelini Takdirname ile Ödüllendirdi
13 Kasım 2020 - 14:21 - Güncelleme: 16 Kasım 2020 - 09:38

İl Müdürü Şevket SARIKAYA, "İl Müdürlüğümüzce COVİD-19 Pandemi döneminde, pandeminin istihdam üzerindeki etkilerinin bertaraf edilmesine yönelik alınan tedbirlerin uygulanmasında,personelimiz mesai mefhumu gözetmeksizin gecenin geç saatlerine kadar gece gündüz demeden hafta sonu ve bayramlar da dahil olmak üzere haftanın 7 günü aralıksız üstün gayret ve özverili bir çalışma sergilemiştir. 23 Nisan günü bizzat Sayın

Valimiz kurumumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Bunun en büyük şahidi İşverenlerimiz dolayısıyla Mali Müşavirlerimizdir. Kısa Çalışma İş ve işlemlerini el birliğiyle başardık.

Bu çalışmamız Genel Müdürlüğümüzce takdirname ile ödüllendirilmiştir.

Bizler İŞKUR olarak halkımızın hizmetindeyiz. Tüm gayret ve çabamız iş arayanları ve işverenlerimizi memnun etmektir. Ekip olarak bu onuru bize yaşattıkları için tüm personelimi canı gönülden tebrik İlimizde bu güne kadar Kısa çalışma ödeneği, İşsizlik sigortası ve Nakdi ücret desteği kaleminden 27 Ekim itibariyle 37.999 kişiye Toplam 63.151.703.- TL destek sağlanmıştır. Ayrıca Ekim ayına ait İşsizlik ve Kısa Çalışma Ödeneği ödemeleri bu rakamlara dahil değildir." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum