İş Arayanlar! Sepet Teslim'de Kariyer Yapmak İçin Büyük Fırsat

Karaman’ın Türkiye’ye açılan markası olma yolunda çalışmalarına devam eden Sepetteslim'de kariyer yapmak ve iş sahibi olmak isteyenler için büyük bir fırsat.

İş Arayanlar! Sepet Teslim'de Kariyer Yapmak İçin Büyük Fırsat
10 Mart 2020 - 19:50 - Güncelleme: 10 Mart 2020 - 20:21

Gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte, yeni meslek kollarınında istihdama önemli ihtiyaç duyulmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz Sepetteslim mobil uygulaması Karaman'ın teknoloji pazarında hızlı bir büyümeye sahip olmuş ve kendisini Türkiye pazarına sunmak için çalışmalarına başlamıştır.

Bu nedenle daha profesyonel ve kurumsal çalışmalara imza atabilmek adına mobil uygulama departmanında;

- (Corel Draw, Photoshop, Premier, İllüstratör, InDesign, 3DS Max vb.) gibi programlara hakim Grafiker,

- (Facebook, İnstagram, Youtube, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Pinterest vb.) gibi sosyal medya plaformları ve internet ortamında arge çalışmaları yapıp yönetebilecek profesyonel sosyal medya uzmanı,

- (Ürün satışı, bayi anlaşma, sözleşme ve takibi, pazar takibi, ekonomik denge ve rapor sunucusu, vb.) gibi konulara hakim satış ve pazarlama konusunda uzman bayi sorumlusu aranmaktadır.

Hedeflerimize hep birlikte ulaşabilmek ve Karaman’ın Türkiye’ye açılan markası olmak adına bizimle büyümeye sizde varsanız, bu fırsatı değerlendirmek için ne duruyorsunuz?

Sizinle çay ile püskevit gibi anlaşacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Merkez:
Tahsin ÜNAL Mahallesi, Faik KAYSERİLİOĞLU Caddesi, No:92/32 Merkez/KARAMAN

GSM: +90 (541) 627 57 61
TEL: +90 (338) 213 55 55

E-MAİL: [email protected]


YORUMLAR

  • 0 Yorum