AK Parti karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, Ramazan ayının manevi atmosferini yaşamak ve hemşehrilerinin dualarını almak amacıyla, iftara yetişemeyen Karamanlı yolculara özel bir jestte bulundu. Akgün, gençlerle birlikte akşam ezanı okunduktan sonra yolda olan vatandaşlara iftarlık yiyecek kumanyası dağıtarak, onların oruçlarını açmalarına yardımcı oldu.Mevlüt Akgün, Ramazan ayının bereketini ve paylaşma ruhunu yansıtmak adına Karamanlı hemşehrilerine yardımcı olmak adına iftara yetişemeyen vatandaşların mahrum kalmaması için harekete geçti. Akgün, gençlerle birlikte hazırlanan iftarlık kumanyalarıyla, trafikte kalanları yalnız bırakmadı.Bu güzel davranış, Karamanlı vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Yolda olanlar, Mevlüt Akgün'ün bu duyarlı davranışıyla karşılaşmanın mutluluğunu yaşadı. Verilen ikramlar için teşekkürlerini ileten vatandaşlar, bu tür davranışların birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı sağladığını belirtti.
GÜNDEM
Yayınlanma: 16 Mart 2024 - 14:52
Güncelleme: 16 Mart 2024 - 14:52
İftara Yetişemeyenlere İftarlık Dağıttı
AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, İftara Yetişemeyen Yolculara İftarlık kumanya İkramında Bulundu
GÜNDEM
16 Mart 2024 - 14:52
Güncelleme: 16 Mart 2024 - 14:52
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir