banner56

Vali Meral Başarılı Engelli Sporcuları Kabul Etti

Vali Meral Başarılı Engelli Sporcuları Kabul Etti
Vali Fahri Meral, Ayrancı Gençlik ve Spor Kulübü ile Karaman Gençlik ve Spor Kulübündeki engelli sporcuları kabul ederek, elde ettikleri başarılardan dolayı spor malzemeleri hediye etti.

Vali Meral’in 05 Mart 2018 Pazartesi günü Valilik Toplantı Salonundaki programına; İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, İl Genel Meclis Üyeleri Adem Kapar, Abdurrahman Akgül ve Ali Kızılkan, sporcular ve aileleri katıldı.

Ayrancı Gençlik ve Spor Kulübü ile Karaman Gençlik ve Spor Kulübü takımlarından sporcu ve yöneticilerin de yer aldığı programda, yetkililerden bilgiler alan Vali Meral, her iki kulübün sporcularıyla bir süre sohbet ederek, müsabakalardaki başarılarından dolayı engelli sporcuları tebrik edip başarılarının devamını diledi.

Engelli sporcular ve aileleri programın sonunda kendilerine desteklerini esirgemeyen Vali Fahri Meral’e teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 00:32
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22