banner56

TOKİ Karaman'daki arsalarını satıyor

TOKİ Karaman'daki arsalarını satıyor
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Karaman’da konut, turizm, ticaret, sanayi ve benzeri amaçlar için kullanılabilecek arsa satışı yapacağını duyurdu.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Karaman‘da konut, turizm, ticaret, sanayi ve benzeri amaçlar için kullanılabilecek arsa satışı yapacağını duyurdu.

TOKİ tarafından, 28 ilde toplam 2 milyon 39 bin 42 metrekare büyüklüğünde 197 arsa satışa sunuldu.

ANKARA (AA) – Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, 28 ilde toplam 2 milyon 39 bin 42 metrekare büyüklüğünde 197 arsa satışa çıkarıldı.

TOKi’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Mersin, Nevşehir, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Van ve Yalova illerinde, toplam 2 milyon 39 bin 42,64 metrekare büyüklüğünde 197 arsa satılacak.

Muhammen bedeli yaklaşık 872 milyon lira olan konut, turizm, ticaret, sanayi ve benzeri amaçlar için kullanılabilecek arsaların satışı, “açık artırma” yöntemiyle yapılacak.

Müzayede, 3 Mayıs Perşembe günü saat 13.30’da, TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul hizmet binasında gerçekleştirilecek. Satışlar, “www.emlakyonetim.com.tr” adresinden de canlı yayınlanacak.
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 23:56
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22