banner56

Tek Lider Medya Şirketi İftar Yemeği Programı Düzenledi

Karaman'da Aktif Olarak Hizmet Veren Tek Lider Medya Eğitim Organizasyon Ticaret L.T.D. Ş.T.İ Çalışanları ve Aileleri İle İftar Yemeğinde Buluştu

Tek Lider Medya Şirketi İftar Yemeği Programı Düzenledi

Karaman'da geçtiğimiz sene hizmet vermeye başlayan Tek Lider Medya Eğitim Organizasyon Ticaret L.T.D. Ş.T.İ, Karaman'da bulunan Elfida Park Aile Çay Bahçesi'nde çalışanları ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu. İftar yemeğine Tek Lider Medya Şirketi Kurucu Genel Müdürü Hasan AKTAŞ, Tek Lider Medya Şirketi çatısı altında faaliyet gösteren www.karaman.org haber sitesi, Karaman TV ve Dini Akademi kuruluşu yöneticilerinin aileleri başta olmak üzere şirket çalışanları ve aileleri katıldı.

Tek Lider Medya Şirketi çalışanları davete gelen misafirleri bizzat kapıda karşılayarak teşekkür etti. Misafirlerinde gelmesi ile birlikte Kur'an-ı Kerim, ilahiler, kasideler ve mevlidi şerifler okundu. Akşam ezanının okunması ile birlikte herkes topluca iftarını açtı.

Yapılan yemek duasının ardından Tek Lider Medya Şirketi kurucu Genel Müdürü Hasan AKTAŞ davete katılan misafirlere;

"Maddi ve manevi birçok güzelliğin yaşandığı ramazan ayı; daima insanlığı aydınlatan, rehberliğiyle insanlığı doğru yola götüren, getirdiği erdem ve ahlak ilkeleriyle her zaman taze kalan kutsal kitabımızın indirildiği bir aydır. Bu ayda, bizler sabrın, cömertliğin ve paylaşımın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha idrak ederiz. Ramazan ayı; toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların güçlendiği bir aydır.

Birlik, beraberlik ve paylaşmanın hat safhada yaşanması gereken bu ayda bizleri kırmayıp buraya kadar teşrif ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yakalaşan Ramazan Bayramınızıda en içten dileklerim ile kutluyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22