banner56

SGK İl Müdürü Serdar FINDIK ve Müdür Yardımcısı Yahya KOCAOĞLU'ndan KTSO'ya Ziyaret

Karaman Sosyal Güvenlik İl Müdürü Serdar FINDIK ile İl Müdür Yardımcısı Yahya KOCAOĞLU, SGK Haftası Etkinlikleri Münasebeti İle KTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan ALKAN'ı Makamında Ziyaret Etti

SGK İl Müdürü Serdar FINDIK ve Müdür Yardımcısı Yahya KOCAOĞLU'ndan KTSO'ya Ziyaret

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan ALKAN'ı makamında ziyaret eden İl Müdürü Serdar FINDIK ve  İl Müdür Yardımcısı Yahya KOCAOĞLU "SGK Haftası" boyunca düzenlenecek olan etkinlikler ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu belirten KTSO Başkanı M. Gökhan ALKAN "Sosyal Güvenlik Haftası, sosyal güvenlik kavramının toplumun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak, yükümlülükleri konusunda bilgilendirmek açısından önemli bir haftadır. Toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren sosyal güvenlik sistemine ve Sosyal Güvenlik Kurumu’na, içerisinde bulunduğumuz bu hafta nedeniyle tüm tarafların sahip çıkacağına ve kurumun sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırıp, vatandaşların memnuniyetini kazanma yolunda gayretli ve özverili çalışma gösterdiğine inancımız tamdır. Bu vesile ile Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının haftasını en içten dileklerimle  kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22