banner56

Savaş Kalaycı Tebrikleri Kabul Ediyor

Savaş Kalaycı seçim zaferinin ardından parti merkezinde tebrikleri kabul ediyor

Kalaycı yaptığı ilk açıklamada; "Cenabı Allah’a binlerce kez şükrediyorum, sizlere binlerce kez teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz, şeref verdiniz.

4 ayı aşkın bir süredir bizlere destek verdiniz, evlerinizi işyerlerinizi ve her şeyden önemlisi de gönüllerinizi açtınız. Allah hepinizden ebeden razı olsun. 

Gece gündüz demeden çalıştık. Karaman’a olan sevdamızı, Karamanla ilgili hayallerimizi anlattık. Tüm bunları karşılıksız bırakmadınız. Omuz verdiniz, kol kanat gerdiniz, bağrınıza bastınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partimizin Değerli İl Başkanı ve yöneticilerine, Merkez İlçe Başkanı ve yöneticilerine büyük emek ve gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Karaman’a kadar gelerek seçim çalışmalarımıza destek olan partimizin Merkez Yürütme Kurulu Üyemiz Değerli Hüseyin Korkmaz Beyefendiye huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun var olsun.

Partimizin Değerli Kadın Kolları Başkanına ve kıymetli yönetimine çok teşekkür ediyorum. Haklarını ödeyemeyiz. Sağ olsunlar var olsunlar.
Kar kış demeden, yağmur çamur demeden fedakârca çalışan Ülkü Ocaklarımızın çok değerli başkanı ve yöneticilerine, bozkurt yürekli genç kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.


Farklı siyasi partilere mensup oldukları halde, bizlerdeki bu dinamizmi ve heyecanı görerek bizimle kol kola yürüyen, gönül ve sefer birlikteliği yapan değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bugün siyasi görüş gözetmeksizin bizlere oylarıyla destek olan farklı siyasi partilere mensup tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. 

Allah hepsinden razı olsun. 
Bugün sandık başlarında görev alan, şu anda bile seçim kurulunda oyların girilmesine nezaret eden değerli arkadaşlarıma, kardeşlerime, ağabeylerime çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Özellikle buradan teşekkür etmek istediğim birkaç arkadaşım var. Bu seçim sürecinde gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmaları organize eden, organizasyonları hayata geçiren çalışma arkadaşlarıma, gecemizi gündüzümüze katarak birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarıma, kader arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Değerli Hemşehrilerim, Sevgili Karamanlılar..

Bugün kazanan Karaman oldu. 

Bugün kazanan kardeşlik oldu. Bugün kazanan birlik beraberlik oldu. Bu kardeşliğin, bu birlikteliğin, bu desteğin hakkını çok çalışarak, hizmet üreterek ve Karaman’ı hak ettiği yerlere taşıyarak vereceğiz. Asla ayrımcılık yapmayacağız. Karaman’ın birlik ve beraberlik içerisinde ve emin adımlarla güzel yarınlara yürümesi için ne gerekiyorsa onu yapacağız. 

Yarın Karaman’da güzel bir başlangıç olacak. Meydanlarda sizlere verdiğim bir söz vardı. Allah’ın izni ile bütün Karaman “bu kadar kısa sürede bir şehir bu kadar nasıl değişir” diye soracak demiştik. İnşallah bunu başaracağız. Karamanımızı mutlu, huzurlu, yaşanabilir marka bir şehir haline getireceğiz. Sosyal belediyeciliği Karamanımıza tam manasıyla yerleştireceğiz.

Bu akşam, bu soğukta sizlerin daha fazla üşümesine gönlüm razı değil. İnşallah daha çok birlikte olacağız. Bu kucaklaşmamız hiç bitmeyecek Allah’ın izni ile. Ayaklarınıza sağlık, yüreklerinize sağlık, emeklerinize sağlık. Geceniz hayr olsun, başarımız daim olsun. Allah yardımcımız olsun.

Hepinizi Cenabı Allah’a emanet ediyorum. Sağ olun var olun..

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 00:19
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 12 ay Önce

Bu gün bayram günü çalsın davullar....seni KARAMAN BAĞRINA BASTI SAVAŞ KALAYCI dedi...BAŞKANımız SENSİN dedi....velhasılı ya ALLAH BİSMİLLAH diyerek Kolları sıva işe koyul..tabiki mazbatayı alınca...Biz seninleyiz...ve sen bizimsin dedi karaman..ALLAH utandırmasın....kolay gel sin.....

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22