banner56

ONLINE ABONELİKTE GÜVENCE BEDELİNE 3 TAKSİT İMKANI

ONLINE ABONELİKTE GÜVENCE BEDELİNE 3 TAKSİT İMKANI
Enerya, www.enerya.com.tr adresi üzerinden doğal gaz aboneliğini gerçekleştirecek olanlara güvence bedelinde kredi kartına 3 taksit imkanı sunuyor. Kampanya, 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek.

Enerya, kış öncesi Karaman’da online abonelikte doğal gaz güvence bedeline taksit kampanyası başlattı. Enerya Karaman İşletme Müdürü Taylan Ağca, “Karamanlılar için özel bir kampanya düzenledik. Bu kampanya ile ekonomik ve konforlu bir yakıt olan doğal gazı, en uygun ödeme koşullarıyla Karamanlılarla buluşturuyoruz. 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada Karamanlılar, www.enerya.com.tr adresinden doğal gaz abonelik işlemlerini gerçekleştirirken güvence bedelini kredi kartına 3 taksitle ödeyebilecekler” diye konuştu.

Enerya Karaman İşletme Müdürü Taylan Ağca, Karamanlıların artık müşteri hizmetleri ofislerine gelmeden kolayca abone olabileceklerini belirterek, şunları söyledi: “Doğal gaz dağıtım sektöründe bir ilki gerçekleştirdik. Doğal gaz abonesi olmak isteyen Karamanlıları, 4 (dört) dakika gibi kısa bir sürede kendi işlemlerini yapabilecekleri 7/24 kesintisiz hizmet sunan güvenli ve konforlu bir platforma kavuşturduk. Doğal gaz ekonomisi ve konforunu yaşamak isteyenler müşteri hizmetleri merkezlerimize gelmeden web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden evlerinden ya da ofislerinden kredi kartıyla ödeme yaparak doğal gaz abonesi olabilecekler. Kampanya döneminde abonelik işlemlerinde güvence bedelini 3 taksitle ödeyebilecekler. Online Abonelik Sözleşmesi işlemi tamamlandığında abonemize mesafeli sözleşme, tahsilat makbuzu ve işleyişi aktardığımız e-posta gönderilerek randevu süreci hızlıca ilerletilmektedir.”
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 18:26
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22