banner56

Karamanlı Sporcu Şampiyon Oldu

Karaman’da başlayan Türkiye Engelliler Judo Şampiyonasında Karamanlı sporcu Cahide Eke, Türkiye şampiyonu oldu

Karamanlı Sporcu Şampiyon Oldu

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu (TGESF) faaliyet programında yer alan Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası düzenlenen törenin ardından başladı. Yunus Emre Spor Salonunda minikler, yıldızlar, gençler, ümit gençler ve büyükler kategorilerinde gerçekleşen şampiyonada 35 ilden 189 sporcu mücadele ediyor.

Bugün yapılan müsabakalarda ise büyükler 52 kg kategorisinde Karamanlı sporcu Cahide Eke rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

– Karaman’da 2 gün devam edecek olan Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası düzenlenen aşılış töreni ile başladı. Yunus Emre Spor Salonu’nda minikler, yıldızlar, gençler, ümit gençler ve büyükler olmak üzere beş kategoride gerçekleşen şampiyonaya 35 ilden toplam 189 sporcu katılıyor. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “22-24 Şubat tarihleri arasında ilimizin ev sahipliğinde düzenlenecek Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası'na hoş geldiniz safalar getirdiniz.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22