banner56

KARAMAN KONSERİNİ İPTAL ETTİ

KARAMAN (İHA) - Ünlü Sanatçı Atilla Taş, Türkiye'yi yasa boğan binlerce insanın ölümüne ve yaralanmasına neden olan deprem felaketi nedeniyle Karaman konserini iptal etti. 

KARAMAN KONSERİNİ İPTAL ETTİ

Depremin olduğu gece Karaman'a gelen Atilla Taş, gece Marmara Bölgesi'ni sallayan deprem felaketi nedeniyle Karaman Kalesi'nde yapılması planlanan konserin iptal edildiğini düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı. Depremi Karaman'da televizyondan öğrenen Atilla Taş, kaldığı Öğretmenevi'nde deprem görüntüleri izlerken adeta yıkıldığı görüldü. Ellerini başına koyarak 'vah vah' diye yakınan Atilla Taş, "Sanatçı arkadaşlarımla telefonla görüştüm. Geliri depremzedelere verilmek üzere konserler düzenleme kararı aldık" diye konuştu. 
Yaşanan deprem nedeniyle çok üzgün olduğunu belirten Taş, "Geçen yıl Adana'da yaşanan depremde yakınlarımı kaybetmiştim. Onun için depremin getirdiği acıları bilirim. Hepimizin başı sağolsun" dedi. Konseri tertipleyen Karaman Kültür ve Eğitim Vakfı (KARKEV) ile görüştüğünü ve konserin ileri bir tarihte yapılacağını bildirdi. 
 

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22