banner56

KARAMAN'DA BÜYÜK PROJELERE İMZA ATTIK

Karaman Belediye Başkanı Halil İbrahim Gülcan, göreve geldikleri 3 yıl içerisinde büyük projelere imza attıklarını söyledi. 

KARAMAN'DA BÜYÜK PROJELERE İMZA ATTIK


Belediyenin son 3 yıl içerisinde yaptığı icraatlarını düzenlediği bir basın toplantısıyla değerlendiren Başkan Gülcan, hizmetlerin hızla devam ettiğini belirterek, "Hizmetlerimizi ve icraatlarımızı seçim dönemini düşünerek son dönemlere bırakmadık. Aksine çok önceden yapılması gereken fakat ihmal edilmiş önemli projelere öncelik verdik. Kararlılığımız ve inancımız sayesinde vaadlerimizin hemen hepsini daha şimdiden yerine getirdik. Bize güvenen insanların güvenini boşa çıkarmadığımız için son derece mutlu ve huzurluyum" dedi. 
Karaman Belediye Başkanı Halil İbrahim Gülcan, 3 yıl içerisinde yapılan faaliyetlerden bahsederek, "Belediye Sağlık Polikliniğini hizmete açtık. 250 kilometrelik bir hattı kapsayan 16.5 trilyon liralık kanalizasyon ihalesini gerçekleştirerek 17 çocuk parkı yaptık. Yıkılmaya yüz tutan tarihi eserleri restore ederek, yeşil kuşak projesi çerçevesinde değişik semtlere 35 bin fidanın dikimini gerçekleştirdik. Yaklaşık 400 kilometrelik yol asfaltlayarak, Karamanspor'a sosyal tesis yaptık ve hediye ettik. Belediye bünyesinde çocuk korosu ile mehter takımını kurduk. Kavşaklarda çevre düzenlemesi yaparak havuzları modernleştirdik" şeklinde konuştu. 
 

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22