banner56

Karaman Analig Cimnastik Takımı Üçüncülükle Döndü

Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) cimnastik takımı, Hatay ilinde düzenlenen grup müsabakalarında takım halinde üçüncü olarak bir üst tura yükseldi.

Karaman Analig Cimnastik Takımı Üçüncülükle Döndü
banner60

16-17 Şubat tarihleri arasında Hatay ilinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) grup müsabakalarına cimnastik antrenörü Cihan Güç eşliğinde 3 sporcu katılan Karaman ANALİG cimnastik takımı Akdeniz grubunda yer aldığı yarışmalarda 134.6 puanla üçüncü sırada yer aldı. Karaman Analig cimnastik takımı elde ettiği başarı ile Mersin’de düzenlenecek bölge şampiyonasında Karaman’ı temsil edecek.
Hatay’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında üçüncülük elde eden Karaman ekibini tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Jimnastik branşında büyük bir başarı sergileyerek müsabakaları takım halinde üçüncülükle tamamlayan sporcularımızı ve antrenörümüzü yürekten kutluyorum. Cimnastik’te gelen bu başarı bizleri gururlandırdı. Bu sevinci bizlere yaşatan sporcularımıza ve antrenörümüze Mersin ilinde düzenlenecek yarışmalarda başarılar diliyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER