banner56

 KARAMAN 112 HIZIR ACİL HİZMETE GİRDİ 

Karaman Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan 112 Hızır Acil Servisi Vali Ali Akan'ın da katıldığı bir törenle hizmete başladı. 

 KARAMAN 112 HIZIR ACİL HİZMETE GİRDİ 

KARAMAN ( İHA ) - Karaman Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan 112 Hızır Acil Servis, Vali Ali Akan'ın da katıldığı bir törenle hizmete girdi. 
Verem Savaş Dispanseri'nde düzenlenen törene; Karaman Valisi Ali Akan, MHP Karaman Milletvekili Dr. Hasan Çalış, Belediye Başkanı Halil İbrahim Gülcan, Sağlık İl Müdürü Dr. Mustafa Köşker ile daire müdürleri doktorlar ve çalışanlar hazır bulundu. 
Hızır Acil Servis açılış törenin açılış konuşmasını yapan Sağlık İl Müdürü Dr. Mustafa Köşker, Karaman'da uzun yıllardır eksikliği hissedilen 112 Hızır Acil Servisi'nin personel ve tam donanımlı 2 ambulasla hizmete başladığını söyledi. 
Vali Ali Akan da konuşmasında, insan yaşamında en önemli unsurlardan birinin sağlık hizmetleri olduğunu ve Karaman'da son 2 yıl içinde ortaya konan sağlık hizmetlerinin, memnuniyet verici bir gelişme olarak gördüklerini belirtti. 
Yapılan konuşmaların ardından 112 Hızır Acil Servisi Vali Ali Akan, Karaman Milletvekili Dr. Hasan Çalış ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Gülcan tarafından hizmete açıldı. 

05/22/2001 

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22