banner56

İşçi Tokilerinde Yine Hüsran!

İşçi Tokilerinde Yine Hüsran!
Karamanda İşçi tokileri ve emekli tokilerinin dağıtılacağı duyurulmuştu OSB Çalışanları Toplu Konut Projesi 428 Adet Konutun İşçi konutlarında proje yapım işini ilk üstlenen yüklenici firmanın işi yarım bırakmasından dolayı yaklaşık 1 yıllık bir gecikme yaşanmasına neden oldu.

HAZİRAN AYINI BULABİLİR

Dar gelirlilere yönelik yapılan 558 adet konutun ve 400 adet Emekli Konutlarının Nisan ayı içerisinde hak sahiplerine teslimatı başladı.

OSB Çalışanları Toplu Konut Projesi 428 Adet Konutun teslimi ile ilgili net bir cevap yok.Toki resmi sayfasında işin %92 kısmı bittiği görülüyor.
Yetkililer Mayıs ayı içerisinde teslimi ile ilgili bilgi vermekten kaçınıyorlar.

KARAMAN.ORG / ÖZEL HABER

Karaman Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde yürütülen Karaman Organize Sanayi Bölgesi Çalışanları Toplu Konut Projesi kapsamında (2+1) nitelikli olmak üzere toplam 428 konut satışa sunulmuştu.


Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “ Dar gelirlilere yönelik yapılan 558 adet konutun ve 400 adet Emekli Konutlarının Nisan ayı içerisinde hak sahiplerine teslimatı yapılmaya başlanacak ve Mayıs ayında teslimatlar tamamlanacaktır.


İşçi konutlarında proje yapım işini ilk üstlenen yüklenici firmanın işi yarım bırakmasından dolayı yaklaşık 1 yıllık bir gecikme yaşanmıştır. İşçi Konutlarının teslimatı da Mayıs ayı içerisinde yapılacaktır. Hayırlı olsun” dedi

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 16:29
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22