banner56

İş Bankası Tarım Sohbetleri'nin yeni durağı Karaman

İş Bankası Tarım Sohbetleri'nin yeni durağı Karaman
İş Bankası Tarım Sohbetleri'nin yeni durağı Karaman Türkiye İş Bankası Tarım Sohbetleri 29 Mart'ta Karaman'da gerçekleştirilecek.
Tarımsal üretimin çeşitliliği ve sürdürülebilirliğinde gıda sanayinin önemi konusu ile gerçekleştirilecek Tarım Sohbetleri 29 Mart Perşembe günü 13:30'da yapılacak. Yunus Emre Konferans Salonu'nda yapılacak sohbetlerde kentin tarım ve gıda sanayisinin önemli aktörleri yer alacak.

Etkinliğin ilk bölümünde Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Armutlu ve Türkiye İş Bankası Ticari Bankacılık Pazarlama Bölümü Tarım Birim Müdürü Özgen Şenel konuşacak.

İkinci bölümdeki panelde ise Selçuk Üniversitesi Ziraa Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Soylu, Saray Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yatırım ve Finans İşleri Grup Başkanı Adnan Demirbağ, Karaman Elma Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Yıldız, Karaman Yem & YUMKAR Genel Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Akyayla konuşmalar yapacak.

Etkinlik Bloomberg HT Tarım Editörü İrfan Donat'ın moderatörlüğündeki soru-cevap bölümü ile tamamlanacak.
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 16:34
banner80
YORUM EKLE

banner23

banner22