Fatma Uyanık Neden Bulunamadı?

Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde, kaybolan Fatma Uyanık'tan (33) 503 gündür haber alınamıyor. Ağabey Ali Uyanık, "Kardeşimizden uzun süredir haber yok,yeni bir gelişme yok " dedi.

Fatma Uyanık Neden Bulunamadı?
banner52

KARAMAN.ORG / ÖZEL DOSYA

Sarıveliler ilçesinde yaşayan Fatma Uyanık, 5 Ekim 2017 tarihinde, annesi Zahide Uyanık ile birlikte evlerinden 15 kilometre uzaklıktaki bahçelerine gitti. Buradaki bağ evinde 1 gece kalan anne- kız, ertesi sabah bir süre bahçede çalıştı. Daha sonra anne Uyanık, ilçe merkezine döndü.

Fatma Uyanık'ın havanın kararmasına rağmen eve dönmemesi üzerine yakınları, aramaya çıktı. Tüm çabalara karşın sonuç alınamayınca aile fertleri, jandarma ile polise giderek, kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ve AFAD ekipleri, bağ evinin bulunduğu bölgede uzun süre arama yaptı; ancak Fatma Uyanık'ın izine rastlanılmadı. Ekipler, bir süre sonra da çalışmaları sonlandırdı.

503 GÜNDÜR  KAYIP AİLE UMUDUNU KAYBETMEDİ

KARAMAN.ORG Muhabirin ulaştığı abi Ali Uyanık Kardeşinden haber alınamadığını 1 yıl 4 ay 14 gün oldu Fatma'dan haber alamadıklarını belirten Ali Uyanık, "Fatma'dan 503 gün gibi uzun süredir haber alamıyoruz.Henüz bir gelişme sağlayamadık Göletler dahil her yer arandı; ancak bir sonuca varılamadı görenlerin duyanların insanıyet namına bizlere 112 acil hattına bildirmelerini rica ediyorum" dedi.

İletişim Abi Ali Uyanık : 0 535 887 21 95

banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER