banner56

Bayrak Çoğlu'ya çok güzel yakıştı

Bayrak Çoğlu'ya çok güzel yakıştı
Karaman'da Afrin zaferine ve vatanını korurken şehit düşen şehitlerimizin anısına Çoğlu köyüne bayrak dikerek armağan etti.

Karaman Merkeze bağlı Çoğlu köyü sakinlerinden Aydın oluk ve güneş enerji şirketi sahibi Mesut Aydın ( 26 ) Şanlı bayrağımızı göndere çekerek Afrin zaferine destek oldu.

26 yaşındaki esnaf Mesut Aydın ve arkadaşları tarafından 6 metre yüksekliğindeki bayrak direğini köyün en yüksek tepesine omuzlarında çıkartarak diktiler. Tepe noktasına kazdıkları çukura bayrak direğini dikerek 3 metrelik 'Şanlı Türk Bayrağımız' göndere çektiler.Aydın yaptığı açıklamada; Şanlı Al bayrağımızı köyümüzün en yüksek noktasına diktik.Kendi imkanlarımız ile 6 metre yükseklikte ve 3 metrelik şanlı Türk Bayrağını dalgalanmasına vesile olduk. Başta Karamanlı şehitlerimiz olmak üzere Afrin'de ve vatanının bekasını korurken Şehit olan Tüm şehitlerimize armağan ediyoruz.
"Bayrak ve vatan için canını feda eden şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz, Bu ay yıldızlı şanlı bayrak inmez, vatan bölünmez, ezan susmaz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 19:53
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22