banner56

Başkan Çalışkan Karaman Esob Ve Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bayram Uysal ve birliğe bağlı oda başkanlarıyla bir araya geldi. 

Başkan Çalışkan Karaman Esob Ve Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bayram Uysal öncülüğünde, odalar birliği başkanlığında gerçekleşen toplantıda esnaf ve sanatkarların sorunları, istek ve talepleri konuşuldu. 

Odalar Birliği Başkanı Bayram Uysal konuşmasında, esnaf ve sanatkarlara vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a teşekkür etti. 

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ise konuşmasında, “Görevde olduğumuz süre içerisinde esnaf ve sanatkar kardeşlerimizin her daim yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Sivil toplum kuruluşları bir şehrin vizyonu ve gelişmesi adına önemli bir yere sahiptir. Biz bu anlayış ile sivil toplum kuruluşlarına büyük değer veriyoruz.” dedi 

  

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 1 yıl Önce

Sayın ertuğrul başkan hizmetlerinizi mahalle sakinleri adına hep takdir ettiğimizi bilmenizi isteriz....bundan sonra ki görevlerinizde başarılarınızın devamını temenni ederiz.... Çay içtik...yemek yedik..hoş sohbetlerinizi dinledik..ama hiç kırıcı olmadan sorunlarımızı dile getirdik siz mümkün olduğu kadar çare olmaya çalıştınız teşekkürler ederiz ...tüm çalışanlarınıza buradan tekrar teşekkürlerimizi iletiriz biz hakkımızı helal ediyoruz sizden de helal etmenizi isteriz mahmudiye mahallesi sakinleri adına muhtar suat kürekçi.....

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22