banner56

BAKAN ÜNLÜ, DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI KONUŞTU... 

Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, Dünya Kupası finallerinde Türkiye'nin Brezilya'dan daha şanslı olduğunu söyledi. 

BAKAN ÜNLÜ, DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI KONUŞTU... 

MEHMET DAĞLI 
KARAMAN (İHA) - Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, Dünya Kupası finallerinde Türkiye'nin Brezilya'dan daha şanslı olduğunu söyledi. 
Bakan Ünlü, Karaman'ın Kazımkarabekir İlçesi'nde bir kahvehanede mahalle sakinleri ile birlikte Dünya Kupası finalleri kuralarını değerlendirdi. Ünlü, milli takımın gruptaki takımlara göre daha şanslı olduğunu ifade ederek, "Grupta dişe dokunur, bir Brezilya var. Ben, Türk Milli Takımımız için çeyrek finali görüyorum. Çeyrek finale çıkacağımıza inanıyorum" diye konuştu. 
Son zamanlarda Güreş Milli Takımı'nın aldığı başarısız sonuçlara da değinen Spordan Sorumlu Devlet Bakanı, "Güreş Milli Takımı için özeleştiri yapıyoruz. Kısa bir süre sonra Yunanistan'da Grekoromen Dünya Şampiyonası var. Bu şampiyonadan dönüldükten sonra tüm görevlilerle oturup, konuşacağız. Serbette bir düşüş olduğunu görüyoruz. Güreş takımını her yönden yeniden ele alacağız" dedi. 

02.12.2001 

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22