banner56

Selman Oğuzhan Eser, "Millete Hizmet Yolunda 18 Yıl"

Karaman Ak Parti Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, Ak Parti'nin kuruluşunun 18. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Selman Oğuzhan Eser, "Millete Hizmet Yolunda 18 Yıl"

Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser yayımlamış olduğu mesajında,

"Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini alan Ak Parti, yaptığı reformlar ve seçim başarılarıyla hep anılacaktır. 

Ömrünü milletine adamış, ülkesine sevdalı bir lider ile AK Parti, millete hizmet yolunda 18 yılı geride bıraktı. Mayasında Millet olan partimiz, vatanını seven insanların aklından ve vicdanından doğmuştur. Hamurunu Millet yoğurmuş, kumaşını da Millet dokumuştur.

Ak partinin başarılarındaki bereket yine bu aziz millete aittir. Halka hizmet Hakka hizmettir şiarıyla yola çıktığımız tüm dava arkadaşlarımızla Milletin efendisi değil, hizmetçisi olmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Liderimiz bir konuşmasında:

“Ahdim olsun ki, yeni dönemde Türkiye muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkacak. Türkiye küresel bir güç olarak dünya sahnesindeki yerini alacak. İhracattaki yükselişimiz hızlanarak devam edecek.” Dedi ve bu kutlu yürüyüş başladı. Partimizi dev hizmetlerle, reformlarla bugüne taşıyan tüm dava arkadaşlarımıza ve milletimize kutlu olsun.

Sevenlerimizle, milletimizle hep birlikte daha nice yıllara." ifadelerinde bulundu.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22