banner56

Küçükçekmece'deki Sapık Mahlukatın Kimliği Belli Oldu ve Yakalandı

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği ileri sürülen sapık mahlukat yakalandı!

Küçükçekmece'deki Sapık Mahlukatın Kimliği Belli Oldu ve Yakalandı

Küçükçekmece'de Türkiye'yi ayağa kaldırılan kabul edilemez olayın sapık mahlukatının kimliği belirlendi.

22 Nisan Pazartesi günü Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde 5 yaşındaki minik kız çocuğunun cinsel istismara uğraması üzerine tüm Türkiye ayaklandı. Olay ile ilgili açılan soruşturma kapsamında 2 kişi gözlatına alınmıştı. Gözaltılar artarken Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerince, sabah saatlerinde düzenlenen operasyon ile cinsel taciz ve tecavüzün zanlısı olduğu ileri sürülen Pakistan uyruklu M.V. gözaltına alındı. Zanlının emniyetteki işlemleri ve sorgusu sürüyor.

22 Nisan'da Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde 5 yaşındaki kız çocuğunun cinsel istismara uğraması üzerine başlatılan soruşturma kapsamında bir kişi gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerince, sabah saatlerinde düzenlenen operasyonla gözaltına alınan zanlının Pakistan uyruklu M.V. olduğu belirlendi. Zanlının emniyetteki işlemleri sürüyor.  

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 11 ay Önce

Eskiden CELLATlar vardı halkın önünde dar ağacı çıkartır. Önünde bir yafta suçları yazılı..iskemleye çıkartır gözleri bağlı ve iskemleye bir tekme vurur. Adamın dili bir karış dışarı çıkardı..bu manzara millete ibreti alem...bir kaç saat asılı durur suçunun durumuna göre seyredenler tükürür geçerdi...şimdi CELLAT sıkıntısı mı var..bunları darağacında sallandırmak için parmaklar havaya diye söylense en az 50tane CELLAT çıkar ortaya...Günah günah 5 yaşındaki bebek kaç kişi adi.lik yapıyor. Allah aşkına biiii fırsat verinnn..

Suat kürekçi
Suat kürekçi - 11 ay Önce

Ne duruyorsunuz ey vekiller verin bir önerge DARAĞACI. Kurulsun..Siz yapamazsanız ben CELLAT vazifesini üstlenirim...yarın çok geç olabilir BU AZİZ MİLLET bunları hak etmiyor..Sessiz durmakla böyle adilere adeta cesaret veriyorsunuz..Sıralar sizleri Reddetmeden böyle pislikleri verin vatandaşın eline. Bakın CEZA nasıl uygulanır seyredin...Bir parcasını bulamazsınız Allah bile lanetliyoor yaaa sizzz tıııınnnn.....

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22