banner56

Karaman il Meclis Başkanı Kapar'dan Köylere Ziyaret

Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Genel Meclisi Üyeleri Osman Aydın, Mehmet Yakarşimşek ve İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin Alparslan ile birlikte Merkeze bağlı Göztepe, Hamidiye ve Osmaniye köylerini ziyaret etti.

Karaman il Meclis Başkanı Kapar'dan Köylere Ziyaret

İlk olarak Göztepe köyünde köylülerle bir araya gelerek köyün güncel sorunlarını görüşen Kapar, ve beraberindekilerin ikinci durağı Hamidiye Köyü oldu.

Hamidiye köyünde de köylüler ile sohbet ederek köyün sorunlarını görüşen ve ardından son olarak Osmaniye köyünü ziyaret eden Kapar : “ İl Özel İdaresi olarak başta medeniyetin bel kemiği olan yol sorunları olmak üzere, içme suyu gibi vatandaşımızın talebi olan sorunları görüşerek çözmek için çalışıyoruz. Devam eden kar ve yağmur yağışları sonrası bozulan köy yollarımızın kumlama çalışmaları ile ilgili köylülerimizin taleplerini yerine getirmek adına karşılıklı istişarelerde bulunduk. Nerede ihtiyaç var ise ekiplerimiz soluğu orada alıyor. Bizlerde vatandaşımızın sesine kulak verip birinci ağızdan onları dinlemek için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı köylülerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER