banner56

Fikret Ünlü'nün Cenaze Tarihi Belli Oldu

Bülent Ecevit'in Başbakanlığında kurulan 57. Hükümette , Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı görevini yürüten Fikret Ünlü Vefat etti Cenaze programı belli oldu.

Fikret Ünlü'nün Cenaze Tarihi Belli Oldu

Bülent Ecevit'in başbakanlığını yaptığı 56 ve 57'nci hükümetlerde Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı yapan Fikret Ünlü, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, bir süre telefonlarına bakamayacağını belirtti. Yayınladığı fotoğrafının da tedaviye başlamadan önceki son fotoğrafı olduğunu belirten Ünlü, ''Bu haberi sizlerle paylaşmamın nedeni; sağlığınızı ihmal etmemeniz ve düzenli kontrol yaptırmanız konusunda sizleri uyarmaktır.

Sakın benim gibi 'Bana bir şey olmaz' demeyin. Şu an tedavi sürecinde olduğum için süre telefon ve mesajlarınıza cevap veremeyeceğim. Sağlıklı günlerde tekrar görüşmek umuduyla... Çok sevgiler'' mesajını paylaşmıştı.

Merhum için 21 Şubat Perşembe Günü Saat 12:30' Da Ankara'da TBMM’de tören yapılacak. Daha sonra Ermenek'e götürülecek ve 22 Şubat Cuma günü öğle namazından sonra Sipas Camii'nde Kılınacak Cenaze Namazını Müteakip Balkusan Köyü'nde defnedilecek.
 


FOTOĞRAFLAR - İHA - MEHMET DAĞLI

FOTOĞRAFLAR - İHA - MEHMET DAĞLI

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 22:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ersin Biçer
Ersin Biçer - 8 ay Önce

Karamanin bir yurtseveri de önceki yurtseverlerin yanına göç etti.yurtsever karaman halkının başı sağolsun.ailesinin ve sevenlerine taziyelerimi iletirim

Rıfat yildiz
Rıfat yildiz - 8 ay Önce

Bu memlekete birçok hizmetleri oldu kişisel birçok kişinin elinden tuttu en önemlisi gençleri spora yönlendirdi büyük bir hizmet mekanı Cennet olsun inşAllah selamlar.

Ali Köşşek
Ali Köşşek - 8 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet eylesin geride kalanların emirAllahı başı sağolsun

Ali Taş
Ali Taş - 8 ay Önce

Çok değerli, çok yönlü insanı değerler taşıyan beden eğitimi öğretmenimiz...size Allah ''tan rahmet diliyorum.

SIRADAKİ HABER