banner56

Karaman'ın En Eski Mahallesinin En Güçlü Muhtar Adayı

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte mahallelerine hizmet etmek isteyen muhtar adaylarının isimleri ortaya çıkarken, 5 aday Karaman’da siyahser Mahallesinde "Bu yarışta biz de varız" dedi.

Karaman'ın En Eski Mahallesinin En Güçlü Muhtar Adayı

Karaman siyahser mahallesi Muhtar adayı Mehmet Gülbe, mahalle sakinlerini tek tek dolaşarak projelerini anlatarak, mahalleleri için nasıl bir hizmet üreteceklerini konusunda yol haritalarını belirledi.

Siyahser Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Gülbe, Açıklamasında: "üniversite Mezunuyum ve 25 yıl emniyet Müdürlüğünde polislik görevini yürüttüğünü ve bu görevin 17 yılını Karaman'da yaptığını emekli olduktan sonra oturdugu mahalesi olan siyahser mahallesi ne Muhtar adayı oldugunu mahallesnin sorunlarını yakın takip ettiğini Allah'tan manilik gelmezde Muhtar seçildiğinde bu sorunları gidermek için ellerinden geleni yapmak için çalışacağını belirtti.

Hizmet etmek için yola çıkktığını cinsiyet ayrımı yapmadan sahada çalışma yaparak Din, dil ve ırk ayrımı yapmadan eşit şekilde hizmet anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Siyahser Mahalesi Muhtar Adayı Mehmet Gülbe, "Kendi sorunları bir kenara bırakarak öncelikle düşkün mahalle sakinlerinin yanında olacağız" diye konuştu.


GAYRET BİZDEN, DESTEK MAHALLE SAKİNLERİMİZDEN

Siyahser mahallesi sakinleri için bu güne kadar edindiğim tecrübelerimle en iyi hizmeti verebilmek için bu kutsal göreve talip oldum diyen GÜlbe; “Güler yüzlü ve bilgi birikimli bir ekip ile herkesin haklarına saygılı birbirimizin derdi hepimizin derdi anlayışıyla çocuklarımıza ve torunlarımıza yaşanabilir bir çevre bırakmak için adayım. Mahallemizin her türlü sorunlarını belediyemiz ile uyum içinde çalışarak adeta mahalle ile belediyemiz arasında bir köprü olacağım. Gönlümde Siyahser Mahallesi sevdası mahalle sakinlerimizle sevgi, saygı ve birlik ve beraberlik içinde mahallemize en iyi hizmeti vermek için adayım. Siyahser Mahallesi sakinleri 30 Mart günü yapılacak seçimlerde bana ve ekibime teveccüh gösterirlerse ‘Keşke oy vermeseydim’ dedirtmemek için gece, gündüz çalışacağıma, tüm mahalle sakinlerini bir aile gibi görerek ailenin her şeyi ile ilgilenen bir baba şefkati ile bu büyük ailenin hizmetkarı olmaya söz veriyorum. Gayret bizden, destek mahalle sakinlerimizden. Takdir, yüce Allah’tandır” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22