banner56

KARAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BAĞIŞ... 

KARAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 'ÖZEL EĞİTİME MUHTAÇ ÇOCUKLARI KORUMA DERNEĞİ'NE MADDİ YARDIMDA BULUNDU 

KARAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BAĞIŞ... 

KARAMAN (İHA) - Karaman Emniyet Müdürlüğü, 'Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği'ne alınacak olan servis aracı için 560 milyon lira para yardımında bulundu. 
Eğitim Uygulama Okulu'nda düzenlenen törende konuşan Vali Ali Akan, "Emniyet Müdürlüğü'nün kendi personeli içerisinde başlatmış olduğu bu anlamlı kampanyaya diğer kuruluşların da katılmasını isteriz. Önümüzdeki günlerde biz de valilik olarak bu kampanyaya destek vereceğiz" dedi. 
Emniyet Müdürü Salim Akça da, "Eğitim Uygulama Okulu'na servis alınmak üzere Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından başlatılan kampanyaya, 500 milyon lira destek sözü verdik. Geçtiğimiz günlerde açmış olduğumuz bu kampanyaya müdürlük bünyesinde görev yapan personel, 560 milyon lira yardımda bulundu ve bunu bugün veriyoruz" şeklinde konuştu. 
Konuşmaların ardından Emniyet Müdürü Salim Akça, 560 milyon liralık çeki, Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Fadimana Okur'a teslim etti. 
Törende İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay İsmail Bayar, Emniyet Müdürü Salim Akça, Milli Eğitim Müdürü Mazlum Altunkaya da hazır bulundu. 

23.05.2002

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22