banner56

İsmet Paşa'da Yeni Dubalar...

Karaman Belediyesi tarafından şehrin merkezinde kaldırım kenarlarında yer alan dubalar yeniden yapılıyor.

İsmet Paşa'da Yeni Dubalar...

İsmet Paşa Caddesi'nde yer alan ince uzun dubalar araçlar tarafından kırılmış kaldırımlara zarar verilmişti.Sosyal medya üzerinden  Karaman'lı vatandaşlar bu durumdan şikayetçiydi. 

Belediye ekipleri yol boyunca eskiyen kaldırım taşları ve dubaları değiştiriyor. Yeni dubaların mantar şeklinde olduğu ,vatandaşlar tarafından yapılan çalışmaların beğenildiği öğrenildi.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan;'Düzenleme çalışmaları kapsamında, kaldırımlar genişletilerek daha kullanışlı ve modern hale getirilecek, yollar parke taşı ile kaplanacak, aydınlatma çalışmalarıyla cadde daha kullanışlı ve prestijli hale gelecek, Karaman’ın en işlek caddesi olan İsmetpaşa Caddesi’ne sınır olan Gazipaşa Caddesi gerçekleşecek olan bu düzenlemeyle İsmetpaşa Caddesinin yaya yoğunluğunu da hafifleterek vatandaşlarımızın daha huzurlu ve rahat gezebileceği modern bir cadde olacak” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 22:15
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 1 yıl Önce

Başkan ve çalışma ekibi burayı tek araç geçecek şekilde dizayn ederek....araçların park etmesi....dubaların ve kaldırımların zarar görmesi engellenir...karamanlı ve misafirler bu caddeyi daha emniyet içinde kullanır....herkes böyle diyo..

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22