banner56

Bakan İsmet Paşa Caddesi İle İlgili Talimatı Verdi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İsmet Paşa İle İlgili Talimatı Verdi

Bakan İsmet Paşa Caddesi İle İlgili Talimatı Verdi

Çevre ve Şehircilik Bakanu Murat KURUM Karaman esnaf ziyaretleri esnasında hem esnafın hem de vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vatandaşlar ile sohbetinde bir vatandaşın Karaman Hızlı Tren Hattı ve Karaman Havalimanı ile ilgili hatırlatmasına Bakan KURUM şu şekilde cevap verdi ;

" Biz ne söz verdiysek yaptık. Hükümetimiz verdiği her sözün arkasında durdu. Durmayada devam edecek. Yapacağız dediğimizi yaptık. " dedi.

Yine bir vatandaşın ;

İsmet Paşa Caddesi Karaman’ın kalbi. Buraya bir düzen verilebilir. Kendi şahsi fikrim; normal dik taşlarımız vardı mantar taşlarla değişti. Bu caddede ışıklar olsa, aydınlansa, renklense. Bu taşlara insanlar arabaları ile çok kez vurdular. Değişen bir şey olmadı. Yarın bir gün yine aynısı olacak. " demesi üzere Bakan KURUM Belediye Başkanı Ertuğrul ÇALIŞKAN'a dönerek " Biz sana sokak sağlıklaştırması için ne kadar gönderdik? " diye sordu. Başkan ÇALIŞKAN ise " 3 Milyon TL geldiğini ve tarihi alanlar ile kentsel dönüşümde kullanıldığını söyledi. Bunun üzerine Bakan KURUM " Tamam burası içinde 1 Milyon TL gönderiyorum hemen burayı yapıyorsun. " dedi.
Bakan KURUM sorunlarını ileten vatandaşların söylediklerini not ettirdi ve hemen gereğinin yapılmasını söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM bugün saat 16:30'da Karaman'da ki Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri İle Yunus Emre Konferans Salonunda Buluşacak.
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 14:15
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22