Ermenek'te Motofest Başlıyor Sürpriz

Ermenek Belediyesi her yıl düzenlenen motofesti yeniden düzenliyor.

Reklam
Ermenek'te Motofest Başlıyor Sürpriz
19 Ağustos 2021 - 09:58 - Güncelleme: 19 Ağustos 2021 - 10:49
Ermenek Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre;

"İlçemizde geleneksel hale gelen Sıla Festivalinin 25. si bu yıl 3-4-5 Eylül tarihlerinde kutlanacak. Sıla hasretiyle yanan hemşerilerimizi bir araya getiren festivalde her zaman olduğu gibi çarşı merkezine Belediyemizce kurulacak olan çadırları kiralamak ve satış yapmak isteyenlerin Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Taştekin ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.


Festivale tüm Hemşerilerimizi davet eden Belediye Başkanı Atila Zorlu, ‘’Ermenek Belediyesi olarak daha önce düşündüğümüz ancak pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız Sıla Festivali için hazırlıklarımızı tamamladık. Bu yıl festivalde yapmayı planladığımız kültürel etkinliklerden salonda yapılacak olan panel,  sempozyum ve yarışma gibi bazı programların pandeminin etkisi tam olarak ortadan kalkmadığından dolayı halkımızın sağlığını tehlikeye atmamak için iptal ederek açık hava programları olan Panayır, Moto Fest, Su sporları ve konser programlarına ağırlık vermek zorunda kaldık. Bu yapılacak olan festival özlemini çektiğimiz ve tüm hemşerilerimizi bir araya getirerek halkımızın yardımlaşma ve kaynaşma duygularının artığı bir festival olması dileğiyle’’ ifadelerini kullandı.

FESTİVAL BİLGİ LİNKİ: https://ermenek.bel.tr/haber/3-4-5-eylul-tarihlerinde-ermenek-25-taseli-kultur-sanat-ve-sila-festivalinde-bulusalim

YORUMLAR

  • 0 Yorum