banner56

Karaman’daki 15 Kobiye Destek

Karaman’daki Kobiler destek almak için başvuru yapmaları gerekiyor.

Karaman’daki 15 Kobiye Destek

Karaman Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin yaptığı açıklamada Karaman’daki Kobiler destek almak için başvuru yapmaları gerekiyor.''dedi.
Sanayi, Ar-Ge ve Tasarım faaliyeti yürüten kuruluşlara Ar-Ge Merkezi veya Tasarım Merkezi kurma sürecinde yardımcı olacak kaliteli, nitelikli hizmetleri ücretsiz olarak alma imkanını sunan, sınırlı sayıda işletmeye yönelik bu fırsattan yararlanmak isteyen firmalar www.kobimentor.com adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

KOP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen, Uygulayıcı Kuruluşu Necmettin Erbakan Üniversitesi ve InnoPark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. olan “KOBİMentör Projesi” kapsamında KOP bölgesinde yer alan KARAMAN ilimizde 15 KOBİ’ye mentörlük, danışmanlık ve eğitim hizmeti verilecektir.

Projenin amacı: KOP bölgesindeki KOBİ’lerin uluslararası rekabetçilik ve inovasyon kapasitelerini ve yeteneklerini geliştirmek, bu çerçevede KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları mentörlük, danışmanlık, eğitim ve diğer nitelikli hizmetleri ücretsiz veya çok düşük maliyetle almalarını sağlamaktır. 
KOBİMentör Projesinin uygulayıcı olan InnoPark, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge Merkezi veya Tasarım Merkezi kurmak isteyen firmalara KOBİMentör projesi kapsamında ArGe/Tasarım Merkezi kuruluşu sürecinde ücretsiz mentörlük, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunacaktır. Proje kapsamındaki hizmetler bölgemizdeki üniversitelerin öğretim üyeleri ve konuyla ilgili ülke çapında üne sahip mentör, eğitimci ve danışmanlar tarafından sunulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER