banner56

Leylek Baba Dergisi Yönetiminden Vali Meral’e Ziyaret

İbrahim Bey İlkokulu ve Ortaokulu eğitim kültür dergisi olarak yayın hayatını sürdüren Leylek Baba Dergisi yönetimini makamında kabul etti.

Leylek Baba Dergisi Yönetiminden Vali Meral’e Ziyaret

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete İbrahim Bey İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Tugay Koçak, Leylek Baba Dergi Yayın Yönetmeni Yusuf Yıldırım ve okul öğrencileri katıldı.

Ziyarette okul müdürü Koçak, üçüncü sayısı okuyucularla buluşan Leylek Baba dergisinin ilk üç sayısını Vali Meral’e takdim ederken eğitim ve kültür dergisi olarak yayın hayatını sürdüren Leylek Baba dergisinin içeriği ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Okul yönetimi ve öğrencileri tarafından çıkarılan Leylek Baba dergisini bir süre inceleyen Vali Meral, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, eğitim ve kültürel alanda çıkarılan derginin toplumda farkındalık oluşturması açısından güzel bir örnek teşkil ettiğini söyledi. Her sayısında farklı konuların ele alındığı derginin başarılı çizgisinin devam etmesi temennisinde bulunan Vali Meral, derginin çıkarılmasında emeği geçen okul yönetimi ve öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22