banner56

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde 2. Basın Çalıştayı Düzenlendi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde TRT Haber Muhabiri Hüseyin Günay ile Anadolu Ajansı Muhabiri Behçet Alkan'ın konuk olarak yer aldığı 2. basın çalıştayı düzenlendi.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde 2. Basın Çalıştayı Düzenlendi

Basın mensupları ile gerçekleştirilen kahvaltılı buluşmanın açılış konuşmasını Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül yaptı. Sözlerine basın temsilcilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak başlayan Rektör Akgül, “Gazeteci toplumun gözü, kulağıdır. Sosyal sorumluluk bilinciyle kamuoyunun gelişmeler hakkında hızlı ve doğru bilgilendirilmesi için her şartta görev peşinde koşan, mesai kavramı gözetmeksizin gece-gündüz hizmet üreten bir mesleğin mensubudur. Toplumun doğru ve güvenilir bilgiye erişmesini sağlayan gazeteciler demokrasilerin temel taşlarından biridir. Gazetecilik mesleğindeki hızlı değişimin farkındayız. Medyanın baştan aşağı dijital dönüşüm içine girdiği bu dönemde, Karaman basını olarak siz değerli basın sektörü çalışanlarının başarıları, bizim mutluluğumuzdur.” dedi.

Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün konuşmasının ardından TRT Haber Muhabiri Hüseyin Günay ile Anadolu Ajansı Muhabiri Behçet Alkan, gazeteciliğe başladıkları günden bugüne kadar savaş muhabirliği ile sahada kazanmış oldukları tecrübeleri ve deneyimleri basın mensuplarına aktardı.

Çalıştay Rektör Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün basın mensuplarına hediye takdimi son buldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 16:22
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22