banner56

Karaman ve İlçerinde Yarın Okullar Tatil

 Karaman’da yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ve merkeze bağlı köylerde Karaman'ın 5 ilçesinde okulların yarın tatil edildiği bildirildi. 

Karaman ve İlçerinde Yarın Okullar Tatil


Karaman Valiliğinden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, "İlimizde bu gece ve yarın için kar yağışıyla birlikte kuvvetli buzlanma ve don beklendiğinden Karaman merkez ve merkeze bağlı köylerimizde 09.01.2019 Çarşamba günü ilk ve orta dereceli okullar, 1 gün süreyle tatil edilmiştir. Ayrıca aynı tarihte, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelliler, hamileler, harp malulü ve gaziler de idari izinli sayılacaklardır” denildi. 

Sarıveliler'de Okullar Tatil Edildi

Sarıveliler ilçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla, İlçe merkezi ve merkeze bağlı köylerdeki tüm okullarımızda 09/01/2019 Çarşamba günü eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir.

Ermenek'de  Okullar Tatil Edildi

Ermenek İlçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla, İlçe merkezi ve merkeze bağlı köylerdeki tüm okullarımızda 09/01/2019 Çarşamba günü eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir.

Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli personelimiz aynı tarihte idari izinli sayılacaklardır.

Ayrancı'da Okullar Tatil Edildi

Ayrancı Kaymakamlığımızca; yoğun kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle İlçemiz merkez ve merkeze bağlı köylerimizde 09.01.2019 Çarşamba günü ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süreyle tatil edilmiştir. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

Başyayla'da Okullar Tatil Edildi

Başyayla'da şiddetli kar fırtınası ve buzlanma olaylarına karşı bağlı olarak ilçe genelindeki okullarda eğitime bir gün daha (9 Ocak Çarşamba) ara verildi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 19:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22