banner56

Karaman Özel Tekin Koleji'nden basın mensuplarına yemek

Karaman'da faaliyet gösteren Özel Tekin Koleji Yönetim Temsilcisi Fatih Tekin basın mensupları ile bir araya geldi.

Karaman Özel Tekin Koleji'nden basın mensuplarına yemek

Tekin Koleji hakkında bilgiler veren İşadamı Fatih Tekin basın mensuplarına okul yetkililerini tanıtırken, basın mensuplarının hem kendi arasında hem de Tekin Koleji ile tanışıp kaynaşması için böyle bir yemek düzenlediklerini söyledi. 

"Özel Tekin Eğitim Kurumları olarak, Bir Çocuk Yetişir; Tüm Dünya Değişir felsefesi ile eğitim sektöründe 2006 yılından beri hizmet vermekteyiz" diyen Tekin "Öğrencilerimizin kişisel potansiyellerini ve yeteneklerini geliştirmeye imkân sağlayan her yaş grubuna hitap eden okullarımız ile hizmetinizdeyiz. Öğrencilerimizin; İngilizceye anadili gibi hâkim seçtiği ikinci dilde kendini etkili bir biçimde ifade edebilen, sorgulayan ve eleştirel düşünebilen çevreye, ülkesinin ve dünyanın sorunlarına duyarlı yaşam boyu öğrenebilen dünya vatandaşları olduklarını görmek en büyük gururumuzdur. 

Tekin Eğitim Kurumları ekibinin görevi, en az aileleri kadar çocuklarımız için doğru olanı vurgulamaktır. Çok güçlü ve uyumlu bir ekibe sahibiz. Takım arkadaşlarım siz velilerimiz ile omuz omuza çalışıp iyi yetişmiş bir gençlik kazanmayı hedef bilmişlerdir. Tekin Koleji’nin bu ülkeye katkıları umutla sürecek" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22