banner56

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç'un Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç'un Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesi ile yayınladığı mesajında;

Öğretmenlik sadece okulda değil, hayatın her safhasında örnek davranışlar sergileyen erdemli kişilerin mesleğidir. Unutmayalım ki eğitim ordumuzun yüklendiği sorumluluk öylesine önemlidir ki yoğurup şekillendirdiği nesillerin başarı veya başarısızlıklarının yanı sıra ahlaki meziyetler ve zaaflarında da öğretmenlerimizin verdiği eğitimin izleri görülecektir. Bu şuurla mesleğine adanmış öğretmenlerimiz var oldukça eğitim ve öğretimde arzu ettiğimiz noktalara kısa sürede ulaşacağımızdan hiçbir şüphe duymuyorum.

Eğitim insan devşirmek için değil, yetiştirmek için yapılır. Hiçbir grubun, zümrenin tarafı olmadan, var olduğu bu toprakların ruhuyla büyüyen, yetişen çocuklarımız oldukça ülkemiz payidar olacaktır. Sizler, medeniyetimizin yeniden inşasından, taze dimağların karanlıkta kalmış yönlerinin aydınlatılmasından birinci derecen sorumlusunuz. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Öğretmenler yeni nesiller sizlerin eseri olacaktır.” sözünde de ifade ettiği gibi sizler, sadece bugünün değil, geleceğin de mimarlarısınız.

Bu duygu ve düşünceler içinde tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü içten dileklerimle kutluyorum.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22