Selçuklu Tulumbacısı Karaman İkinci Şube Açıldı

Karaman’ın tulumba sektöründe yer alan en geniş yelpazeli ürün konseptine sahip markası Selçuklu Tulumbacısı, farklı tatlardaki tulumbalarıyla müşterilerin vazgeçilmez mekanları arasında yer aldı.

Reklam
Reklam
Selçuklu Tulumbacısı Karaman İkinci Şube Açıldı
19 Ağustos 2020 - 11:29

Kısa süre önce Karaman’da 1. İstasyon Caddesi Gazi İlkokulu karşısına (Çankaya Kebap yanı) ilk şubesini açarak tatlıcılık sektörüne özgün, farklı, taze, leziz, sağlıklı ve kaliteli tatlı çeşitleriyle hızlı bir giriş yapan Selçuklu Tulumbacısı bu kısa sürede başarısını kanıtlayıp Doğukışla’da (Onur ve Deha Market karşısında) ikinci  şubesini açarak Karaman’lı tatlısever hemşehrilerimizin hizmetine girdi.

Bilinenin dışında, farklı çeşitlerde bulunan tulumbalarına yoğun ilgi olduğunu söyleyen firma sahiplerinden Talha ULAŞ, “Selçuklu Tulumbacısı olarak lezzetlerimizle Karaman’da ilki başardık” dedi.

KATKI MADDESİZ TAMAMEN DOĞAL

Selçuklu Tulumbacısı tarafından üretilen hiçbir üründe katkı maddesi kullanmadıklarını ve tamamen doğal bir şekilde satışa sunduklarını dile getiren Talha ULAŞ, "Çoğunlukla bize sorulan sorulardan birisi de ürünlerimizin nasıl yapıldığı yönündedir. Bu noktada şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi yoktur.Özellikle de glikoz kullanmıyoruz. Bu ürünlerde katkı maddesi olsa zaten anında reaksiyon gösterir. Sektörümüzde maalesef tazeliği uzun süre gitsin diye katkı maddesi kullananlar vardır. Fakat biz müşterilerimize de sürekli ürünümüzün günlük tüketilmesi gerektiğini, katkı maddesi olmadığı için ikinci gün aynı tazelikte olmayacağını vurguluyoruz. Amacımız fazla ürün satmak değil, taze ve kaliteli ürün satmaktır" dedi.

FARKLI ÇEŞİTLERDE TULUMBA

Klasik tulumbanın haricinde farklı tatlarda da tulumba tatlısı yaptıklarını, daha sonra da bünyelerinde 15 çeşit ürün bulundurduklarını söyleyen Talha ULAŞ, “Tahinli, Antep Fıstıklı, portakallı, frambuazlı, fındıklı, karamelli, Antep fıstıklı siyah ve beyaz çikolatalı , fındıklı çikolatalı, sade çikolatalı ve daha hafif isteyen ya da şeker hastalığı olanlar içinde şerbetsiz çikolatalı tulumba çeşitlerinin yanında tereyağlı cevizli ev baklavası, sütlü nuriye ve Antep fıstıklı midye çeşitlerimizle hemşehrilerimizin ağzını tatlandırmak için Karaman’ın 2 önemli noktasına şubemizi açmaktan mutluyuz." şeklinde konuştu.

Merkez Şube: 1. İstasyon Caddesi Gazi İlkokulu Karşısı (Çankaya Kebap Yanı)
İletişim: 0532 135 61 89

Doğukışla Şube: Tabduk Emre Mahallesi Şehit Hakan Yılmaz Caddesi No:27/A (Onur ve Deha Market Karşısı)
İletişim: 0532 732 72 15


YORUMLAR

  • 0 Yorum