Kadın Erkek Karışık Cami Bugün Açılıyor | Lanet Olsun Bunlara!

Fransa'da bugün İslam dünyasını hiçe sayalarak, Müslümanların gerçek İslam'dan uzaklaştırılması için önemli adımlardan birisi olan kadın erkek karma namaz kılınan cami açılacak.

07 Eylül 2019 - 17:08

Neymiş "Fransız İslam"mış!

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, bu İslam dünyası hiçe sayarak gerçekleştirilecek olan konuyla ilgili "Fransız İslam'ı" dedikleri bir İslam modeli üzerinde çalışma yaptıklarını söyledi. Paris'te, dünyada ilk defa İslam'a uygun olmayan bir cami, kadın ve erkeklerin yan yana namaz kılmasına olanak sağlayacak.

Kahina Bahloul isimli gâvur kadının eliyle başlatılan bu pis proje, yine bu kadının açıklamlarına göre tam bin 700 kişi tarafından mali destek görmüş.

Müslüman Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Zekri bu konuyla ilgili olarak, 'önünüzde sevdeye giden bir kadın olduğunu ve arkada da erkek olduğunu düşündüğünüzde bu durum estetik olmuyor', demesine rağmen, projeyi yürütecek olan haçlı zihniyeti buna karşı durmak için ellerinden gelen baskıyı uyguluyor.

Dünya'da en çok Müslüman nüfusu bulunduran Avrupa ülkelerinde yer alan Fransa'nın bu İslam karşıtı projesine yönelik İngiliz yandaşı medyalarda propagandasını yürütüyor.

Ana Kaynak: Yeni Akit

Ana Kaynak Haber Linki

YORUMLAR

  • 0 Yorum