Kırıkkale'de, jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol uygulamasında, hakkında 19 yıl 2 ay hapis cezası bulunan firari şahıs, başarılı bir operasyonla yakalanarak cezaevine teslim edildi. Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinasyonunda İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, aranan şahısların bulunmasına yönelik titiz bir operasyon gerçekleştirildi.Alınan bilgilere göre, hırsızlık suçundan dolayı 19 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılan Ş.Y. isimli hükümlü, daha önce firar ederek Çorum'un Sungurlu ilçesinden Kırıkkale'ye gelmişti. Firari şahıs, Delice İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin gerçekleştirdiği yol uygulamasında tespit edildi ve başarılı bir operasyonla yakalandı.Yapılan işlemlerin ardından Ş.Y., jandarma ekipleri tarafından Delice Cezaevine teslim edildi. Kırıkkale'de devam eden benzeri operasyonlarla, kaçan veya aranan şahısların adalet önüne çıkarılması için titizlikle çalışmalar sürdürülüyor.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 19 Aralık 2023 - 15:11
Güncelleme: 19 Aralık 2023 - 15:13
Cezaevinden Firari Eden Şahıs 19 Yıl Sonra Yakalandı
Kırıkkale'de, jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol uygulamasında, hakkında 19 yıl 2 ay hapis cezası bulunan firari şahıs, başarılı bir operasyonla yakalanarak cezaevine teslim edildi.
ASAYİŞ
19 Aralık 2023 - 15:11
Güncelleme: 19 Aralık 2023 - 15:13
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir