banner56

Mersin'de Servis Şoförü Dehşet Saçtı

Mersin'de Bir Servis Şoförü Midibüsü İle Kebapçı Dükkanını Yıkmaya Çalıştı

Mersin'de Servis Şoförü Dehşet Saçtı

Olay Mersin'in Toroslar İlçesine bağlı Güneykent Mahallesinde meydana geldi.

Sosyal medyaya da düşen bu görüntülerde kimliği henüz belirlenemeyen servis şoförü, midibüsü ile yolun kenarında bulunan kebapçı dükkanını yıkmaya çalıştı. Midibüsü ile defalarca kez kebapçı dükkanına çarpan ve zaman zamanda çevrede bulunan vatandaşların üzerine aracını süren sürücü dehşet saçtı. Çok kez ısrarla kebapçıyı yıkmayı deneyen sürücü başarılı olamayınca midibüsü ile olay yerinden uzaklaştı. Çevrede bulunan bazı vatandaşlarda sürücüyü kovalamak için midibüse taş attı.

İşyeri Sahibi Kebapçı Olay Anını Anlattı

Yaşanan dehşet anlarının ardından iş yeri sahibi Ömer AŞÇI, o anları anlattı. Dükkanın arka kısmında hiçbirşeyden habersiz otururken aniden büyük bir gürültü duyduğunu söyleyen kebapçı;

"Bir adamın bayanla kavga ettiğini ve küfür ettiğini gördüm. Ben yanlarına gidip, 'ayıp değil mi bayana küfür ediyorsun?' dedim. Bunun üzerine beni yakamdan tutup attı. Ben de tekrar dükkanıma geldim. 10 dakika sonra aynı kişi aracı ile tekrar geldi ve midibüsün önünü dükkana doğru çevirdi. Ben elemanlarıma 'hemen dışarıya çıkın, bu araba dükkanın içerisine girecek' dedim. Daha ben bunu söylemeden dükkanın içerisine daldı arabayla. 5-6 sefer dükkanın içerisine girip çıktı. Sonra çevredeki insanların üzerine sürdü. İnsanlar da taş atınca kaçıp gitti" dedi. 

Şahsı tanımadığını söyleyen işletme sahibi; "O sırada üzerimden geçmeye çalıştı ve kolumdan yaralandım. Ben düşürdü, ben de o sırada arabanın altından kendimi zor kurtardım. Burada 8 kişi çalışıyordu, hepsi dükkandaydı o an. Çok şükür onlara bir şey olmadı. Ancak yaklaşık 40 bin lira maddi zararım oluştu." dedi.

Olayı Görenler "Resmen Katliam Gibiydi" dedi.

Olayı balkondan gören görgü tanığı Sevil YAŞAT ise olayın şokunu hala yaşadığını belirterek, "İftar saatiydi ve ben balkondaydım. Adam bağırıp çağırdıktan sonra gitti, ikinci kez tekrar geldi. Arabasını dükkana doğru sürdü. 3-4 kez girip çıktı. O anda polisi aradım, korkudan konuşamadım, adres bile vermekte zorlandı. Resmen katliam gibiydi. Adamın gözü dönmüştü. İçerde insanlar varken psikopatlık, manyaklıktır bu yapılan." dedi.

Olayda yaralanan kimsenin olmadığı ve polis ekipleri olay ile ilgili soruşturmayı başlattığı bilgilerine ulaşıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22