Kent Konseyi Bilinçli Tüketici Meclisi bugün Başkan Ali Konukseven öncülüğünde Kent Konseyi binasındabirtoplantıgerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen aylık yürütme kurulu toplantısında bilinçliTüketiciMeclisibaşkanlığınaKaramanTüketiciHaklarınıKorumaDerneğiBaşkanı Ali Akaroy birliği ile seçildi.

Toplantıdakonuşan Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, şunlarıkaydetti; “ Kent Konseyi olarakçalışmalarımızıaralıksızsürdürüyoruz. Toplumumuzun her kesiminedoğrudanulaşanveşehrimizingeleceğineönemlikatkılarsağlayanmeclislerimizde önemli faaliyetler sürdürüyoruz. Bünyemizde bulunan BilinçliTüketiciMeclisiileamacımıztüketicilerinsorunlarınaçözümgetirmekadınabirtakımfaaliyetlerdüzenlemektir. Bu faaliyetlerinbaşındatüketicilerinmağdurolmalarınıengelleyecekeğitimvebilinçlendirmefaaliyetlerigelmektedir. Bu bağlamdabilinçliTüketicimeclisimizilebirliktebirdizieğitimseminerlerikonferanslarvepanellerdüzenledik. Çalışmalarımız Bilinçli Tüketici Meclisi yeni Başkanı Ali Akar ile hız kesmeden devam edecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Toplantınındevamında, BilinçliTüketiciMeclisinin yeni proje ve faaliyetleri belirlendi.

Facebook Yorumlar

Facebook Yorumlar