Kent Konseyi Bilinçli Tüketici Meclisi bugün Başkan Ali Konukseven öncülüğünde Kent Konseyi binasındabirtoplantıgerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen aylık yürütme kurulu toplantısında bilinçliTüketiciMeclisibaşkanlığınaKaramanTüketiciHaklarınıKorumaDerneğiBaşkanı Ali Akaroy birliği ile seçildi.

Toplantıdakonuşan Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, şunlarıkaydetti; “ Kent Konseyi olarakçalışmalarımızıaralıksızsürdürüyoruz. Toplumumuzun her kesiminedoğrudanulaşanveşehrimizingeleceğineönemlikatkılarsağlayanmeclislerimizde önemli faaliyetler sürdürüyoruz. Bünyemizde bulunan BilinçliTüketiciMeclisiileamacımıztüketicilerinsorunlarınaçözümgetirmekadınabirtakımfaaliyetlerdüzenlemektir. Bu faaliyetlerinbaşındatüketicilerinmağdurolmalarınıengelleyecekeğitimvebilinçlendirmefaaliyetlerigelmektedir. Bu bağlamdabilinçliTüketicimeclisimizilebirliktebirdizieğitimseminerlerikonferanslarvepanellerdüzenledik. Çalışmalarımız Bilinçli Tüketici Meclisi yeni Başkanı Ali Akar ile hız kesmeden devam edecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Toplantınındevamında, BilinçliTüketiciMeclisinin yeni proje ve faaliyetleri belirlendi.

Facebook Yorumlar

Facebook Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.