Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Belediyesi, kasabada yaşayan çocuklara süt ikramında bulunuyor. Eylül ayından itibaren beldede yaşayan 2, 3 ve 4 yaşındaki tüm çocuklara ücretsiz süt ikram ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Ateş; "Çocuklarımız daha sağlıklı büyüsün diye, kasabamızda yaşayan 2-3 ve 4 yaşlarındaki çocuklar için, Eylül ayından beri, her hafta 2'şer litre süt temin ediyoruz. Yavrularımız afiyetle içsinler" dedi. Başkan Ateş; "Eğitim ve öğretime her alanda desteğimiz artarak devam edecek. Tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Her zaman Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz" ifadesinde bulundu.
GÜNDEM
Yayınlanma: 11 Aralık 2023 - 16:25
Güncelleme: 11 Aralık 2023 - 16:25
Belediyeden çocuklara süt ikramı
Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Belediyesi, kasabada yaşayan çocuklara süt ikramında bulunuyor.
GÜNDEM
11 Aralık 2023 - 16:25
Güncelleme: 11 Aralık 2023 - 16:25
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir