Belediye Başkanı Atila Zorlu'nun Eğirdir Ve Beyşehir Ziyaretleri

İlçemiz Ekonomisi ve Turizmine katkıda bulunmak ve buna benzer örnekleri yerinde görmek ve değerlendirmek adına Eğirdir ve Beyşehir göllerinde bir dizi incelemelerde bulunuldu.

Reklam
Reklam
Belediye Başkanı Atila Zorlu'nun Eğirdir Ve Beyşehir Ziyaretleri
15 Nisan 2021 - 16:09 - Güncelleme: 15 Nisan 2021 - 16:14
Eğirdir ve Beyşehir Belediye Başkanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Atila Zorlu beraberinde Ermenek Belediyesi birim amirleriyle birlikte bölgede bulunan baraj gölü ve çevrelerinde incelemelerde bulundular.

Özellikle Eğirdir SAREM (Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü)nde incelemelerde bulunan Başkan Atila Zorlu ve beraberindeki heyet, Bölgemizde bulunan zengin su kaynaklarını daha verimli kullanmak ve Turkuaz Baraj gölü üzerinde göle uygun balıkçılık ve su ürünleri hakkında uygulamalar ile bölgede bu konudaki istihdamı artırmak konusunda karşılıklı proje ve fikir alışverişlerinde bulundular.

Belediye Başkanı Atila Zorlu, göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’a teşekkür ederek, kendilerini de en kısa zamanda Ermenek’te ağırlamaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum