Başkanlardan Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Yıldönümünü Kutlama Mesajı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan Alkan Toplum güvenliğinin en temel öğesi olan polislerin gücünü yasalardan ve halktan aldığını belirterek, Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladılar.

Reklam
Başkanlardan Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Yıldönümünü Kutlama Mesajı
09 Nisan 2021 - 14:33
Başkanlar mesajda;
“Devletimiz canımızı, malımızı koruyabiliyorsa, rahat ve huzur içinde yaşayıp, uyuyabiliyorsak bunun icrasında en önemli birim polislik teşkilatıdır.Halkının huzurunu gurur ve onur vesilesi sayan değerli polislerimizin, gece gündüz demeden, canlarını hiçe sayarak yaptıkları hizmet asla göz ardı edilemez. Ülke genelinde asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi zor görevleri bulunan polislerimize, milletçe destek olmak ve sahip çıkmak zorundayız. Unutmayalım ki; onların varlığı bizim ve ailemizin güvenliği demektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176’inci yıldönümünü tebrik eder, Vatan ve görev uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle anar ve gazilerimize şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum