banner56

Yakalanacaklarını Anlayan 3 Hırsız Minübüsüde Bırakıp Kaçtı

Karaman'da meydana gelen olayda 3 hırsız yakalanacaklarını anlayınca minübüsüde bırakıp kaçtı.

Yakalanacaklarını Anlayan 3 Hırsız Minübüsüde Bırakıp Kaçtı

Karaman’da gece bekçileri tarafından kontrol edilmek istenen üç hırsız, yakalanacaklarını anlayınca minibüslerini olay yerinde bırakarak kaçtı.

Olay, gece saat 01.00 sıralarında Tren Garında yaşandı. Alınan bilgiye göre, kimliği belirsiz üç hırsız, minibüsle hızlı trene ait ray ve demir kelepçelerinin konduğu etrafı telle çevrili olan oto parka geldi. Araçlarını park edecekmişler gibi parka giriş yapan hırsızlar, garın güvenlik görevlisi tarafından izlendiklerini fark etmediler. Şahısların minibüsle hızlı tren malzemelerinin bulunduğu alana geçince şüphelenen güvenlik görevlisi hemen parkın demir kapısını kapatarak bölgede bulunan gece bekçilerinden yardım istedi.

Kapının örtüldüğünü ve gece bekçilerinin geldiğini gören hırsızlar ise araçlarına binerek parktan çıkmak istedi. Bekçiler tarafından durdurularak kimlik kontrolü yapılmak istenen üç hırsız, yakalanacaklarını anlayınca, minibüslerini olay yerinde bırakarak yaya olarak kaçmaya başladı. Bekçiler, şahısları yakalaya bilmek için arkalarından koşsalar da hırsızlar gecenin de karanlığında tel örgülerden atlayarak izlerini kaybettirdiler. Durumun polise bildirilmesi üzerine gelen ekipler, şahısları yakalaya bilmek için kaçtıkları yönde çalışma yaptı. Hırsızlar, bindikleri minibüsün tespit edilmemesi için arka plakayı söktükleri de gözden kaçmadı. Olay yeri inceleme ekibinin minibüste yaptığı parmak izi çalışmasının ardından araç, otoparka çekildi. Minibüsün içerisinde ise hızlı tren ait demir kelepçe ile 2 adet otomobil radyatörü bulundu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 10:32
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22