Yabancı Uyruklu Genç 5. Katta Aşağı Düştü

Karaman'da Meydana Gelen Olayda 5. Kattan Aşağı Düşen Yabancı Uyruklu Bir Genç Ağır Yaralandı

05 Nisan 2019 - 22:04 - Güncelleme: 06 Nisan 2019 - 09:31

Olay akşam saat 21.00 sıralarında Molla Fenari Caddesi, Baloğlu Camii karşısında meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesinde öğrenci olan, 22 yaşındaki Hamdamin Balakıshıyev isimli yabancı uyruklu genç 5. katta bulunan öğrenci evinin penceresinden bilinmeyen bir neden ile aşağı düştü. Olay yerindeki vatandaşların iddialarına göre gencin sara nöbeti geçirdiği sırada dengesini kaybederek düştüğü söylendi. Bağırma sesini duyan ve gencin düştüğünü gören çevredeki vatandaşlar hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Gencin 5. kattan düşerken bir dükkanın tentesine çarptığı ve daha sonra yere düştüğü öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri durumu ağır olan yabancı uyruklu gence olay yerinde müdaheleyi yaparak tedavi altına alınmak üzere Karaman Devlet Hastanesine götürdü. 

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri gencin düştüğü mahali ve evi incelemek için çalışma başlattı.

Konyaya Sevk Edildi

Karaman Devlet Hastanesine getirilen Hamdamin Balakıshıyev'e (22)burada ilk müdahele yapldı. Gencin durumunun ağır olduğu, vücudunun çeşitli bölgelerinde kırıkların oluştuğu anlaşılınca genç Konya'ya sevk edildi ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Haber: Oğuz BEKTAŞ

YORUMLAR

  • 0 Yorum