banner56

Selfie Çekerken Kayalıklardan Uçuruma Düştü

Kayseri'de Selfie Çekmek İçin Kayalıklara Çıkan Genç Selfie Çekerken Kayalıklardan Aşağı Düştü

Selfie Çekerken Kayalıklardan Uçuruma Düştü

Kayseri'de 18 yaşındaki Serkan TURAN TİMURBUĞA isimli genç selfie çekmek için Homurlu Şelalesi'nin tepesine çıktı. Selfie çekerken dengesini kaybeden genç kayalıklardan aşağı düştü.

Kayseri'nin Develi ilçesine bağlı Yukarı Künye Mahallesi'nde bulunan Homurlu şelalesine ailesi ile birlikte gezmeye gelen 18 yaşındaki genç Serkan Turan TİMURBUĞA, iddialara göre selfie çekmek için şelalenin tepesinde bulunan kayalıklara çıktı. Kayalıklarda dengesini kaybeden genç aşağı düşerek gözden kayboldu. Gencin yakınları hemen AFAD, Jandarma, Turkuaz ve 112 ekiplerine haber verdi. Yapılan ihbarın ardından kurtarma ekipleri bölgeye gelerek geniş çaplı arama kurtarma çalışması başlattı. Ekiplerin 5 saat süren arama kurtarma çalışmalarına havanın kararması sonucu bir süre ara verildi.

Sabahın erken saatlerinde ekipler yeniden Serkan Turan TİMURBUĞA'yı aramak için çalışmalara başladı. Arama çalışmalarını yakından takip eden gencin ailesi ve yakınları "Çık Turan ne olur çık Allah Aşkına" diyerek olay yerinde feryatlar etti.

İhlas Haber Ajansı

Karaman Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER