banner56

Pirireis Üst Geçidi Trafiğe Kapatıldı

Karaman devlet hastanesi yolundaki Pirireis üst geçidinde bulunan şüpheli paket nedeniyle yol çift taraflı trafiğe kesti.

Harun Güler
Pirireis Üst Geçidi Trafiğe Kapatıldı

Karaman’da köprülü kavşak üzerindeki şüpheli valiz, bomba uzmanı tarafından fünye ile patlatıldı. Patlatılan valiz kullanılamaz hale gelirken, içi boş çıktı. Olay, saat 23.00 sıralarında Tabduk Emre Mahallesi hastane yolu üzerinde bulunan köprülü kavşakta yaşandı. Köprü üzerinde bir valiz olduğunu gören vatandaşlar durumu hemen polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri köprünün üst kesimini araç trafiğine kapattı. Tedbir amaçlı olay yerine itfaiyede çağrıldı. Gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasının ardından şüpheli valiz, bomba uzmanı tarafından fünye ile patlattı. Patlatılan valiz, parçalanarak kullanılamaz hale gelirken içinden bir şey çıkmadı.

Valiz, daha sonra ekipler tarafından alınarak olay yerinden götürüldü. Bir süreliğine trafiğe kapatılan köprü ise yeniden ulaşıma açıldı. Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar’da olay yerine gelerek görevlilerden bilgi aldı. Bu arada, köprülü kavşağın bulunduğu mevkide çok sayıda öğrenci yurdu ile apart evin olduğu, valizin ise burada kalan bir öğrenci tarafından köprü üzerine atılmış olabileceği tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 00:32
banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 13 ay Önce

Vatan bizim vatandaşın duyarlı olması ayrı bir vatanseverlik emniyet birimleri takdire şayan şüpheli her ne olursa olsun bizler için yapılan böyle gelişmeler için teşekkürler ederiz her daim sizlerle beraber olduğumuzu buradan kısada olsa duyurmak iştiyorum

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22