banner56

Okul Önünde Bıçaklanan Genç Hayatını Kaybetti

Karaman Lisesi Önünde Meydana Gelen Bıçaklı Kavgada Ağır Yaralanan Genç Hayatını Kaybetti

Okul Önünde Bıçaklanan Genç Hayatını Kaybetti

Bugün saat 16:15 sıralarında 2. İstasyon Caddesi Karaman Lisesi önünde meydana gelen bıçaklı kavgada 18 Yaşındaki Muammer Yasin K. göğsünden aldığı bıçak darbesi ile ağır yaralanarak Karaman Devlet Hastanesine kaldırılmıştı. Muammer Yasin K. (18) hastanede yapılan tüm müdahelelere rağmen hayatını kaybetti.

Olayın Geçmişi

Edinilen bilgilere göre elektrikli bisiklet ile gelen 2 kişi okuldan çıkan Muammer Yasin K. (18) isimli öğrenciye saldırdı. Kavga anında gençlerden birisi çıkardığı bıçağı ile Muammer Yasin K. (18)'yi göğsünden yaralayarak elektrikli bisikleti ve bıçağıda olay yerinde bırakarak kaçtı. Kavgayı gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis kaçan şahıslar ile ilgili arama çalışmaları başlattı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Enver çalışkan satırlı
Ayşe Enver çalışkan satırlı - 3 ay Önce

İnsan hayatı bu kadar ucuz oldu Allahım yakınlarına sabır versin mekânı cennet olsun

Suat kürekçi
Suat kürekçi - 3 ay Önce

Gençliğim eyvah......yazıktır..günahtır...vebali vardır diyorum ancak kim anlar ki..nafile bu yazdıklarım..şu fani dünyayı paylaşamayanlar....yazıktır..günahtır bir cana kıymak...mevtaya rahmet..üzüntülü ve acısı büyük aileye sabır ve başsağlıgı dilerim...şu satırları yazarken zorlanıyorum...herkese yetecek koskoca bir dünya..neden..neden...vahşileşti insan..

SIRADAKİ HABER